Euphoria HHC vape cartridge Zkittlez, 97% HHC 1 ml

Kód: 00153
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Euphorie
390 Kč
Skladem (>5 ks)

Euphoria 97% HHC Cartridge 1 ml hexahydrocannabinol

Objevte výjimečnou kvalitu Euphoria 97% HHC Cartridge 1 ml, prémiového produktu obsahujícího konopný extrakt (HHC) a přírodní terpeny. Tento vysoce koncentrovaný olej nabízí jedinečné vlastnosti.

97% HHC a přírodními terpeny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Euphoria 97% HHC Cartridge 1 ml hexahydrocannabinol

Objevte výjimečnou kvalitu Euphoria 97% HHC Cartridge 1 ml, prémiového produktu obsahujícího konopný extrakt (HHC) a přírodní terpeny. Tento vysoce koncentrovaný olej nabízí jedinečné vlastnosti.

Bez THC, s 97% HHC a přírodními terpeny

Euphoria 97% HHC Cartridge 1 ml je zcela bez THC, což zaručuje jeho legálnost ve většině zemí. Místo toho obsahuje 97% HHC. Navíc tento produkt obsahuje i přírodní terpeny, které posilují HHC a dodávají oleji přirozenou arómu.

Kompatibilita s širokou škálou vaporizérů

Euphoria 97% HHC Cartridge je navržen tak, aby byl kompatibilní s většinou běžně dostupných vaporizérů na trhu. Jeho univerzální 510 závit umožňuje snadné připojení k vašemu oblíbenému zařízení, což zajišťuje pohodlné a bezproblémové použití. Je vhodný na aromaterapií

Bezpečnost a kvalita zaručena

  • Vyrobeno v souladu s nejpřísnějšími standardy kvality a bezpečnosti
  • Testováno v laboratořích pro zajištění čistoty a účinnosti
  • Neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, pesticidy ani těžké kovy

Nový produkt od renomované značky

Euphoria je značka s dlouholetou tradicí a důrazem na kvalitu svých produktů. Euphoria 97% HHC Cartridge 1 ml je nový produkt, který splňuje veškeré požadavky na bezpečnost a kvalitu. Neváhejte objevit jeho jedinečné vlastnosti a zařaďte ho do svého sortimentu ještě dnes.

Co je HHC?

 

Je to v podstatě jeden z mnoha kanabinoidů, který je získán tzv. procesem hydrogenace, kdy je tento kanabinoid z rostliny konopí CBD Cannabis Sativa syntetizován. HHC je ve většině případů získáváno na přírodní bázi, a to z extrakcí konopí.

 

Na co pomáhá?

 

Pomáhá zlepšovat kvalitu spánku a skvěle funguje při nespavosti. HHC funguje také při nevolnostech nebo zvracení a blahodárně působí i při nejrůznějších zánětech v těle. 

Jeho užívání je zcela legální a vy si tak můžete naprosto legálně užít širokou škálu pozitivních účinků.

 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

 

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Při prodeji (na prodejně / prostřednictvím přepravní služby / prostřednictvím jiného výdejního místa) bude prodejce ověřovat, že kupující není mladší 18 let.