ELF BAR COLA 2% 600 puffs

Kód: 00136
Novinka
Neohodnoceno
190 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elf Bar jsou jednorázové e-cigarety nové generace, které vám přinesou zážitek v podobě perfektního vapingu.

Tato jednorázovka vás překvapí svým úžasným projevem, který je až nebezpečně blízko tradičním podům. Ergonomický a stylový design na první pohled láká a díky jeho funkčnosti doručí skvělý vaping. Liquidy typu NicSalt zaručí jemný, ale intenzivní nikotinový kopanec a chuť je díky použití těch nejkvalitnějších surovin autentická a intenzivní.

Díky konstantnímu výkonu už nemusíte řešit, že ke konci životnosti e-cigareta "vadne" a přestává dodávat potřebný výkon. Od prvního do posledního potahu máte tedy plnou nálož chuti a nikotinu. O to se postará i 600mAh baterie, která vydrží ve spojení s 2ml nádrží na liquid až neskutečných 600 potahů. Díky intenzitě nikotinu 20mg/ml se tedy můžete těšit na dlouhotrvající vaping, který si budete s chutí užívat celý den.

Složení : Propan 1,2-diol, glycerol, nikotin benzoát, 2-isopropyl-N2,3-trimethylbuttyramid, Ethanol, octová kyselina 0,31%, citral, (Z)-3,7-dimethylocta- 2,6-dienal, 4-hydroxy-, 2,5 dimethylfuran- 2(3H)-on, cinnamaldehyd, pin- 2(10)-e

 

Může vyvolat alergickou reakci.

 

Nebezpečí :

Toxický při požití.

Zdraví škodlivý při styku s kůží.

Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 

Pokyny :

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla.

PŘI POŽITÍ : Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko / lékaře.

 

Skladujte uzamčené.

Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.

Obsah Balení:

1x jednorázová e-cigareta Elf Bar

Parametry:

Objem liquidu: 2ml

Obsah nikotinu: 20mg/ml

Kapacita baterie: 600mAh

Počet potahů: až 600

Výrobce: Elf Bar