HAPPY CAPS TRIP - E

Kód: 00154
Novinka
Neohodnoceno
499 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trip-E, nejpsychedeličtější z Happy Caps, rozšiřuje vědomí a vezme vás na mystickou, meditativní cestu.

 

Trip-E, nejpsychedeličtější z Happy Caps, rozšiřuje vaše vědomí a vezme vás na mystickou, meditativní cestu. Tento vzorec z extraktu Havajské růže vám poskytne nezapomenutelný a intenzivní výlet. Trip-E je ideální pro klidné prostředí, kde vás nic nemůže odvést od vašeho velkolepého psychedelického zážitku. 


Složení v 1 kapsli: Havajská růže (150 mg), kofein (20 mg), stearát hořečnatý, oxid vápenatý, hydroxypropylmethylcelulóza (vegetariánská kapsle).

 

nevhodné pro těhotné a kojící ženy, lidi s vysokým tlakem, onemocněním srdce nebo štítné žlázy, diabetem nebo obtížemi s močením v důsledku zvětšení prostaty nebo při užívání inhibitoru MAO nebo jakéhokoli léku na předpis. Pokud pociťujete nervozitu, třes, nespavost, ztrátu chuti k jídlu nebo nevolnost, přerušte užívání. V případě pochybností se poraďte se svým lékařem. Není určen osobám mladším 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívat v případě přecitlivělosti na kofein. Výrobek neslouží jako náhrada stravy.

 

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Při prodeji (na prodejně / prostřednictvím přepravní služby / prostřednictvím jiného výdejního místa) bude prodejce ověřovat, že kupující není mladší 18 let