HQD WAVE Mixed Fruit 600+

Kód: 00048
Novinka
Neohodnoceno
290 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázová e-cigareta HQD Wave, která se vejde do kapsy, je stylový doplněk a nabízí špičkovou chuť a hustý dým! Obsah nikotinu v téhle pecce je 18 mg/ml. HQD Wave nemá žádná tlačítka, takže stačí jen potáhnout a vape automaticky jede! Zároveň se u něj nemusíš starat o nabíjení či doplňování liquidu, protože jsme to za tebe již udělali! Vydrží až 600+ potahů, tady 2x více než HQD Cuvie, takže zkrátka vylepšená verze, která vydrží 2x déle! A jak poznám, že už v HQD Wave dochází šťáva? Jednoduše to poznáš podle diody na spodku, která začne při potahování blikat.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE HQD WAVE JEDNORÁZOVÉ ELEKTRONICKÉ CIGARETY

Kapacita baterie: 500mAh
Napětí: 7~12W
Váha: 22,5g
Napětí: 3,7V
E-liquid Kapacita: 2,0ml
Síla nikotinu: 18 mg/ml
Koncentrace nikotinu: 1,8%
Typ e-liquidu: 54-11-5 classic nicotine
Výrobce: HQD TECH 
Uchovávejte výrobek mimo dosah a dohled osob mladších 18 let.
Skladujte výrobek v temnu a suchu při pokojové teplotě.
Tento výrobek obsahuje nikotin (nevztahuje se na jednorázové elektronické cigarety bez obsahu nikotinu), který je vysoce návykovou a toxickou látkou. Výrobek se nedoporučuje používat mladými lidmi a nekuřáky.
Varování: Výrobek není vhodný pro osoby mladší 18 let, nekuřáky, těhotné a kojící ženy, osoby s kardiovaskulárním onemocněním, vysokým krevním tlakem, nemocemi jater nebo ledvin, diabetiky, astmatiky, osoby trpící gastritidou, žaludečními vředy nebo refluxní chorobou jícnu, osoby citlivé na uvedený obsah látek, osoby užívající léky, jejichž účinek by mohl nikotin ovlivňovat.